Behawiorysta- bestseller od Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz to pisarz, który ciągle zaskakuje czytelników nowymi historiami. Nie brakuje w nich oryginalnych postaci, a jedną z nich jest Gerarld Edling, którego można spotkać w Behawiorysta książka (sprawdź cenę i zamów!). Jest to powieść, która otwiera nowy cykl książkowy. Główny bohater to były prokurator, który niestety został zwolniony dyscyplinarnie. To jednak nie zmieniło jego zapału do nauki mowy niewerbalnej. Co wydarzy się dalej w tej powieści? Warto się tego dowiedzieć i czytać dalej.

“Behawiorysta”- książka kryminalna od Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz jest prawnikiem, który lubi opowiadać o swojej dyscyplinie naukowej. W jego książkach nie brakuje zagadnień ze świata prawniczego i tak też się stało w behawioryście. Nie tylko wątek byłego prokuratora wskazuje na powiązania z prawem. Fabuła rozpoczyna się w momencie, gdy zostaje napadnięte przedszkole. Zakładnicy nie mają drogi ucieczki, a sprawca nie podaje żądań. Policja nie wie, co robić, a całość jest emitowana w czasie rzeczywistym w internecie. W końcu do akcji wkracza Edling, który podobno umie rozwiązać każdą sprawę. Warto przyjrzeć się dalszemu rozwojowi fabuły oraz bohaterom, którzy są interesujący oraz przeżywają swoje własne wzloty i upadki.

“Behawiorysta”- książka z Edlingiem

Prokurator Edling już dawno nie angażował się w żadną sprawę. Jednak teraz czas to zmienić. Jego udział w sprawie przedszkola może być decydujący. Edling musi zacząć negocjacje, co wcale nie będzie łatwe. Jego osoba może nie tylko naprawić całą sprawę, ale też ją pogorszyć. Edling może spowodować wielką tragedię. Czytelnik podczas czytania kolejnych stron książki dowie się, jaki skutek może mieć przebieg nieoczekiwanych wydarzeń oraz czy prokurator Edling sobie poradzi. Cała książka trzyma w napięciu, przez co czyta się ją błyskawicznie. Warto zapoznać się z Edlingiem oraz jego losem. Książka cieszy się sporą popularnością, a w dodatku doczekała się już ekranizacji. Powieść można znaleźć za pośrednictwem księgarni online z dostawą na adres domowy.